Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Самопоміч" ініціює створення комісії в Раді для розслідування "офшорного скандалу" з Порошенком

У фракції наголосили, що розслідування повинне бути об'єктивним.

Фракція "Об'єднання Самопоміч" ініціює створення тимчасової слідчої комісії у Верховній Раді для об'єктивного розслідування інформації про офшори президента України Петра Порошенка.

Про це прес-служба фракції написала на своїй сторінці у Twitter.

"Фракція "Самопоміч" ініціює створення Тимчасової слідчої комісії у Верховній Раді для об'єктивного розслідування "офшорного скандалу", - йдеться у повідомленні.

Зазначимо, раніше скликати позачергове засідання Ради і ініціювати початок процедури імпічменту президенту України Петра Порошенка закликав лідер фракції Радикальна партія Олег Ляшко.

Натомість у ГПУ та НАБУ вже відмовилися розслідувати інформацію щодо офшорів президента.

Інститути президента, як Глави держави, та парламенту, як представницького органу народу, є основою розвитку та гарантіє...

Опубліковано Об'єднання "Самопоміч" 4 квітня 2016 р.

Нагадаємо, що з компанії Mossack Fonseca "витекли" документи, які стали основою для гучного міжнародного журналістського розслідування про іменитих власників великих офшорів. Ці документи виявилися в розпорядженні німецької газети Süddeutsche Zeitung, яка передала їх Міжнародному консорціуму журналістських розслідувань (ICIJ) і Центру дослідження корупції та організованої злочинності (OCCRP).

Наразі з 20 причетних українців опубліковані матеріали про трьох - президента Петра Порошенка, екс-прем'єра Павла Лазаренка і підприємця Мохаммеда Захура - британського бізнесмена пакистанського походження, який живе і веде бізнес в Україні.

Щодо президента України, то, згідно з розслідуванням, незважаючи на свої обіцянки, він досі не передав свої активи в траст, але почав реструктуризацію своїх активів Roshen, створивши для цього три офшорні компанії.

Залиште свій коментар

Вибір редакції