Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Самопоміч" не братиме участь у переговорах щодо створення коаліції - Садовий

Політик вважає, що поточний склад парламенту не має довіри громадян.

Народні депутати з фракції партії "Самопоміч" не братимуть участь у переговорах щодо створення нової коаліції у парламенті.

Про це заявив лідер партії, мер Львова Андрій Садовий.

"Самопоміч" не має наміру вступати в жодні переговори щодо нових союзів. Коаліція будується на довірі громадян, а її цей парламент не має", – написав він у Twitter у п'ятницю, 17 травня.

Садовий також розкритикував вихід "Народного фронту" з коаліції, назвавши його "негідним чіплянням за залишки влади", яке, на думку політика, "принижує непоганих людей в НФ, які там є".

Лідер "Самопомочі" додав, що не вірить в ефективність парламенту поточного скликання і вважає, що "чим довше він буде —тим більше недобрих справ зробить для України".

"Єдине, що парламент має зробити негайно - це скасувати недоторканість та ухвалити закон про вибори за відкритими списками", - написав Садовий.

Нагадаємо, 17 травня "Народний фронт" вийшов із парламентської коаліції. Після цього коаліція Верховної Ради офіційно припинила своє існування. Нова має сформуватися за 30 днів, таким чином це унеможливлює розпуск парламенту.

За Конституцією в парламенті тепер формується нова коаліція, парламент працює до чергових виборів 27 жовтня, уряд та прем'єр працюють до нового скликання Ради.

ВідеоПарламентська коаліція припинила існування: тепер ВР не можна розпустити

Про розлучення із Блоком Петра Порошенка оголосили у Народному фронті. Утім, у парламенті підозрюють: розлучення фіктивне. Єдиною його метою є запобігти достроковим парламентським виборам, які міг оголосити майбутній президент Володимир Зеленський.  

Парламентська коаліція припинила існування: тепер ВР не можна розпустити

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції