"Самопоміч" скликає раду коаліції, аби обговорити відставку уряду

Як пишуть ЗМІ, у фракції БПП "Солідарність" також обговорюють зміни коаліційної угоди.

Сьогодні, 26 січня, "Самопоміч" ініціює зібрання ради коаліції у парламенті.

"Сьогодні ініціюємо публічно зібрання ради коаліції для обговорення складних питань за участі найвищих посадових осіб, керівництва фракцій", - заявив лідер фракції Олег Березюк, додавши, що його фракція висловлюється за відставку нинішнього уряду, пише Українська правда.

"Ми з вами як демократична коаліція маємо взяти відповідальність і прийняти рішення про відставку Кабміну, створити новий Кабмін в ім'я розвитку країни, не в ім'я міжпартійної боротьби", - заявив він.

Крім того, у фракції БПП "Солідарність" обговорюють зміни коаліційної угоди.

Як пише видання, посилаючись на джерела у фракції, таке питання піднімалося на засіданні фракції.

"Коаліційна угода буде скоріш за все змінюватися. На фракції були висловлені думки з цього приводу, як її можливо змінити, висловлювали глобальні речі. Якщо чесно, виглядає так, що угоду хочуть змінити так, щоб розширити формат коаліції, тобто повертати Ляшка", - зазначив один з депутатів.

Також видання зазначає, що інший співрозмовник у фракції повідомив, що в коаліційну угоду хочуть вписати терміни виконання обов'язків.

"Треба чітко контролювати, що виконує Кабмін. Якщо той чи інший міністр не виконав те, чи інше завдання - має відповідати", - сказав він.

Нагадаємо, що лідер "Батьківщини" Юлія Тимошенко заявила про необхідність проведення Ради коаліції.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: