Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Самопоміч" вигнала з фракції депутатку, яка голосувала за подовження дії особливого статусу ОРДЛО

Раніше Веселовій було запропоновано самій вийти зі складу фракції, але цього рішення вона не прийняла через побоювання втратити мандат.

Фракція «Самопоміч» прийняла рішення про виключення Наталі Веселової зі складу фракції.

Про це повідомляє прес-служба фракції.

Зазначається, що підставою для виключення було ініціювання законопроектів, які «заперечують окупацію, заперечення в публічних виступах факту окупації всупереч позиції фракції».

У повідомленні йдеться про те, що такі дії ганьблять репутацію фракції та політичної партії «Самопоміч».

«Останньою краплею було сьогоднішнє голосування за продовження дії закону про особливий статус Донбасу, проти чого категорично виступали всі члени фракції «Самопоміч». Ці дії свідчать про те, що Наталя Веселова не поділяє позицію фракції, її цінності і принципи», - йдеться у повідомленні.

У прес-службі також зауважили, що раніше Веселовій було запропоновано самій вийти зі складу фракції, але цього рішення вона не прийняла через побоювання втрати мандата.

Зауважимо, що Веселова - єдина із «Самопомочі» проголосувала за законопроект 7164 "Про створення необхідних умов для мирного врегулювання ситуації в окремих районах Донецької та Луганської областей".

Як відомо, "Свобода", "Батьківщина" та "Самопоміч" виступають проти документів щодо Донбасу, які були ухвалені сьогодні. Рада проголосувала за законопроекти, які визначають подальше майбутнє окупованої частини. Так, в першому читанні ухвалено президентський законопроект про особливості державної політики щодо забезпечення державного суверенітету України над тимчасово окупованими територіями в Донецькій і Луганській областях (№7163). Також Рада подовжила дію особливого статусу ОРДЛО законопроекту 7164 "Про створення необхідних умов для мирного врегулювання ситуації в окремих районах Донецької та Луганської областей".

Залиште свій коментар

Вибір редакції