Самопроголошена влада Криму хоче відключити українське ТБ

Дата публікації
Перегляди
4461
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Самопроголошена влада Криму хоче відключити українське ТБ

Крим можуть залишити без українських телеканалів.

З такими погрозами виступила Рада міністрів Криму.

Рада міністрів Криму погрожує відключенням деяких українських телеканалів через "пропаганду". Про це йдеться в заяві Ради міністрів, яку поширюють російські ЗМІ.

У Раді міністрів заявили, що українські канали "втягнуті в інформаційну війну", пише "Дождь" з посиланням на російський "Интерфакс".

"Багато ЗМІ виявилися втягнутими в інформаційну війну, спрямовану на досягнення двох цілей: створення паніки серед населення Криму і нав'язування невірного уявлення про ситуацію, що склалася в суспільно-політичному житті республіки", - йдеться в заяві.

Самопроголошеному уряду не подобається, що в новинах нібито не представлена точка зору "кримської влади". У Радміні запевняють, що у ЗМІ публікується "свідомо неправдива інформація", яка створює "ілюзію військового втручання".

"У разі, якщо негативна інформаційна кампанія не припиниться, влада Криму буде змушена перекрити потоки брехливої та необ'єктивної інформації, щоб уберегти населення", - йдеться в повідомленні.

Як відомо, в останні дні більшість російських ЗМІ поширюють масу неправдивих повідомлень про ситуацію в Україні. Зокрема їх зловили на брехні про те, що українські військові у Криму масово складають зброю і приймають російське громадянство.

Дата публікації
Перегляди
4461
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація