Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Санкції проти Росії та відновлення Донбасу: про що домовились Порошенко та Курц

Австрійський канцлер запевнив у прихильності санкцій проти Росії.

Президент України Петро Порошенко провів зустріч із канцлером Австрії Себастіяном Курцом, під час якої вони обговорили збереження європейських санкцій проти Росії та двосторонню співпрацю в галузі культури та відновлення Донбасу.

Про це вони розповіли на спільній прес-конференції, повідомляє на своїй офіційній сторінці у Twitter Петро Порошенко.

"Ми зацікавлені у Австрії як у надійному політичному, економічному, гуманітарному партнері. Ми хотіли би бачити Австрію державою, яка допомагає Україні рухатися у напрямку повернення нашої країни в родину європейських народів", - заявив Порошенко.

Він також зазначив, що Австрія візьме шефство над відновленням одного із населених пунктів Донбасу. Лідери обох країн домовились і про те, що 2019 рік стане роком української культури в Австрії.

Своєю чергою, австрійський канцлер запевнив, що санкції ЄС проти Росії мусять бути як відповідь на агресію, однак має бути також й діалог. "Звертаюся до Росії - необхідно повернутися за стіл переговорів", - заявив Курц. Крім цього, він також привітав Україну з успішними реформами, особливо в боротьбі з корупцією.

Нагадаємо, канцлер Австрії Себастіян Курц прибув до України 4 вересня з офіційним візитом. Він вже встиг провести зустріч із міським головою Києва Віталієм Кличком.

ВідеоКанцлер Австрії їде до України, аби обговорити ситуацію на Донбасі та санкції проти росіян

У Євросоюзі узгодили продовження санкцій проти росіян та сепаратистів. Список, найімовірніше, скадатиметься зі 154 осіб та 44 компаній. Діятимуть санкції найближчі півроку. Остаточно підтвердити рішення посли країн-членів ЄС мають вже завтра. А от про єдність санкційної політики Євросоюзу вже сьогодні говоритимуть у Києві. До України їде канцлер Австрії Себастіан Курц. 

Канцлер Австрії їде до України, аби обговорити ситуацію на Донбасі та санкції проти росіян

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції