Перейти до змісту
Санкції України проти Росії не працюють, а угоди між країнами продовжують діяти – нардеп

Санкції України проти Росії не працюють, а угоди між країнами продовжують діяти – нардеп

Між Україною та Росією досі діють 300 не скасованих угод.

Українські санкції проти Російської Федерації не працюють, впевнений народний депутат з міжфракційного об'єднання "УКРОП" Тарас Батенко.

"Санкції щодо Російської Федерації не працюють повною мірою в Україні. У нас далі є "Сбербанк", у нас далі є "ВТБ", який є прямий банк Путіна, і вони тут нормально функціонують… Ми не денонсували масу угод з Російською Федерацією, у тому числі по перебуванню Чорноморського флоту РФ до 2042 року. 300 угод не денонсовані", - сказав він в ефірі ток-шоу "Право на владу".

При цьому нардеп навів приклад Грузії у 2008 році, коли Росія напала на цю країну.

"Вони вже мали візовий режим з Російською Федерацією. А що вони зробили першим кроком? Вони фактично припинили дипломатичні відносини з Росією", - сказав Батенко.

Обмежувальні заходи проти РФ з боку України набули чинності з 2 січня 2016 року, зокрема, було введено мито на ввезення товарів із РФ. Окрім того, з 10 січня було заборонене ввезення низки російських продуктів. Зокрема, до списку потрапило м'ясо та субпродукти, риба, молочні продукти, сири, чай, кава, кондитерські вироби, пиво, горілка, цигарки, дитяче харчування та інше.

Відео Українські санкції проти Росії не працюють, натомість продовжують діяти угоди – Батенко

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин