САП хоче притягнути до кримінальної відповідальності за неправдиві декларації двох нардепів

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Відповідні документи були направлені на погодження генпрокурору Юрію Луценку.

Спеціалізована антикорупційна прокуратура передала генеральному прокурору України подання про надання згоди на притягнення до кримінальної відповідальності народних депутатів України Сергія Скуратовського та Дениса Дзензерського. 

Про це повідомили у прес-службі САП.

"За процесуального керівництва САП детективами Національного антикорупційного бюро України зібрано достатньо доказів для притягнення до кримінальної відповідальності народних обранців за подання завідомо недостовірних відомостей у декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за ст. 366-1 КК України", - йдеться у повідомленні.

Зазначимо, згідно з українським законодавством, притягнення до кримінальної відповідальності народного депутата України, його затримання або обрання стосовно нього запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою чи домашнього арешту не може бути здійснено без згоди Верховної Ради України, а внести відповідне подання до парламенту може лише генеральний прокурор.

Нагадаємо, народний депутат від "Народного фронту", заступник голови парламентського комітету з питань фінансової політики і банківської діяльності Денис Дзензерський не вніс до декларацій, що винен трьом банкам як поручитель понад 4,8 млрд грн. Окрім того, у декларації нардепа за 2015 рік був вказаний дохід у вигляді подарунка на 35 млн грн, законність підстав набуття якого він не підтвердив доказами.

Залиште свій коментар

Вибір редакції