САП оголосила обвинувальний акт Омеляну у справі про недостовірне декларування

Дата публікації
Перегляди
6596
Поділитись:
WhatsApp
Viber
САП оголосила обвинувальний акт Омеляну у справі про недостовірне декларування

Фото: Право на владу

Наступне засідання заплановане 23 серпня.

Під час засідання суду Спеціалізована антикорупційна прокуратура оголосила обвинувальний акт міністру інфраструктури Володимиру Омеляну у справі про недостовірне декларування.

Про це повідомляє САП на своїй сторінці у Facebook.

"27 травня 2019 року у Солом’янському районному суді м. Києва за участі прокурорів САП відбулось чергове судове засідання у справі про обвинувачення Міністра інфраструктури України Володимира Омеляна за ст. 366-1 КК України (декларування недостовірної інформації). Так, на засіданні прокурором САП оголошено обвинувальний акт. Крім того, судом було визначено порядок та обсяг дослідження доказів", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що наступне засідання заплановане на 23 серпня.

У СПРАВІ ПРО ОБВИНУВАЧЕННЯ МІНІСТРА ІНФРАСТРУКТУРИ УКРАЇНИ У НЕДОСТОВІРНОМУ ДЕКЛАРУВАННІ ОГОЛОШЕНО ОБВИНУВАЛЬНИЙ АКТ 27...

Опубліковано Спеціалізована антикорупційна прокуратура Понеділок, 27 травня 2019 р.

Нагадаємо, торік у вересні Володимиру Омеляну оголосили підозру в незаконному збагаченні і неправильному декларуванні. За версією слідства, інформація в декларації відрізняється від реальних надходжень на 8 мільйонів гривень. Це карається позбавленням волі на строк від п'яти до десяти років.

На початку квітня справу про незаконне збагачення було закрито у зв’язку із визнанням статті неконституційною. Водночас, справа про недостовірне декларування залишилась.

Суд арештував майно Володимира Омеляна

Суд арештував майно Володимира Омеляна
Наступна публікація