Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
САП повернула справу "чорної бухгалтерії" Партії регіонів у НАБУ на доопрацювання

Прокурори зробили кілька вказівок щодо проведення слідчих дій.

Спеціалізована антикорупційна прокуратура повернула на доопрацювання в НАБУ підозри у справі "чорної бухгалтерії" Партії регіонів.

Про це журналістам повідомив директор НАБУ Артем Ситник, інформує "Інтерфакс-Україна".

"Вчора у нас була нарада з антикорупційними прокурорами, і ми підготували ряд підозр і передали на узгодження. Вчора вони були повернуті прокурорами з вказівками щодо проведення окремих слідчих дій. Ми плануємо ці вказівки дуже швидко виконати і направити ці підозри в прокуратуру для остаточного узгодження", - сказав Ситник.

Він зазначив, що справа про "чорну бухгалтерію" Партії регіонів перетинається зі справою, яку розслідує начальник департаменту спеціальних розслідувань Генеральної прокуратури Сергій Горбатюк щодо узурпації влади.

Нагадаємо, що народний депутат Сергій Лещенко оприлюднив частину "чорної бухгалтерії" ПР. За підсумками аналізу цих документів, депутат повідомив, що за перше півріччя 2012 року на Партію регіонів було витрачено близько $ 66 млн. Зокрема, у документах знайшли підтвердження фінансування Антимайдану.  

Та найбільш резонансним відкриттям стала присутність в амбарній книзі регіоналів Пола Манафорта, екс-керівника кампанії кандидата у президенти США Дональда Трампа. Після скандалу Трамп відсторонив політтехнолога від керівництва своїм штабом. Пізніше той звільнився.

29 вересня МВС повідомило про ще кілька виявлених листів оригіналів "чорної бухгалтерії Партії Регіонів". Аваков пообіцяв передати їх до НАБУ. 

6 жовтня в НАБУ допитали Авакова. Приводом для допиту стали сторінки бухгалтерії ПР. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції