Савченко і ватажків бойовиків не запрошували до групи у Мінську – речник Кучми

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Зустріч відбулася не в рамках контактної групи. 

У Тристоронній контактній групі щодо Донбасу заявляють, зустріч депутата Надії Савченко із ватажками "Л/ДНР" Олександром Захарченком та Ігорем Плотницьким відбувалася не в рамках Мінських переговорів.

Про це  повідомила речник представника України в тристоронній контактній групі та екс-президента Леоніда Кучми Дарка Оліфер.

"Зазначені особи не брали участі в роботі тристоронньої контактної групи і їхня участь не передбачалась", - наводить "Українська правда" її цитату.

Нагадаємо, 11 грудня ЗМІ повідомили про таємні переговори народного депутата України Надії Савченко із ватажками терористичних угруповань "ДНР" і "ЛНР" у столиці Білорусі Мінську. Сама політик зустріч із бойовиками коментувати відмовилася.

Своєю чергою, головний "ЛНРівець" Ігор Плотницький підтвердив, що він і очільник "ДНР" Олександр Захарченко провели зустріч з нардепом Надією Савченко, під час якої обговорювали обмін полоненими за формулою "всіх на всіх".

"Це треба сприймати правильно, треба розуміти, що весь цей процес відбувається в рамках мінських переговорів", — сказав він.

У "Батьківщині" переговори свого депутата із бойовиками назвали неприпустимими. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції