Савченко на засіданні ПАРЄ: Ми платимо за спокій Європи своєю кров'ю

Нардеп розповіла про зневагу Путіна і попросила допомоги у звільненні українських в'язнів із РФ.

Сьогодні, 20 червня, народний депутат України Надія Савченко заявила на засіданні ПАРЄ, що Росія повинна відповісти за порушення прав людини.

"Це порушення прав людини і за це треба відповідати в Європейському суді", - сказала вона, згадуючи про те, що вона була викрадена.

"Так само були викрадені всі українці, які зараз перебувають у Росії, і тривають викрадення кримських татар з Криму", - заявила Савченко.

"Я готова для цього (для миру – ред.) конструктивно працювати і, сподіваюся, буду корисна цій Асамблеї і Україна буде корисна Європі. Але я хочу, щоб ви всі зрозуміли, що помилувавши, як тут було сказано, мене і всіх українців, Путін не робив крок назустріч, а показував свою зневагу", - зазначила нардеп.

За її словами, Росія, яка підписала Будапештський меморандум,  завдала Україні "удар у спину", тому російська делегація не може повернутися в ПАРЄ.

"Не може повернутися делегація, яка не поважає права людини, не поважає імунітет делегата: так, як це Росія робила зі мною. Зараз Україна стоїть на передовому рубежі вогню. Ми платимо за спокій Європи і за мир у своїй країні своєю кров'ю і життям своїх людей. Я прошу вас підтримати нас у цьому своєю твердою, послідовною, чіткою позицією. Тільки разом ми переможемо", - заявила Савченко.

Савченко: Рада - це акваріум, повний акул, але я також маленька піранья

Крім того, Надія Савченко звернулася до голови Парламентської асамблеї Ради Європи Педро Аграмунту з проханням сприяти у звільненні незаконно утримуваних в РФ українських в'язнів.

"Зустріч Савченко з головою ПАРЄ. Надія просить допомогти витягнути наших в'язнів із РФ", - написав посол України при Раді Європи Дмитро Кулеба у себе в Twitter.

Нагадаємо, що сьогодні Надію Савченко стоячи з оплесками зустріли на засіданні ПАРЄ.

ВідеоНадія Савченко відмовляється від статусу учасника бойових дій

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: