Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Савченко назвала, хто їй заважає вести прямий діалог з бойовиками

За словами нардепа, сепаратисти готові до переговорів.

Народний депутат України Надія Савченко, яка нещодавно зробила резонансну заяву про необхідність вести прямий діалог з ватажками сепаратистських угруповань на Донбасі, сказала, що бойовики готові вести переговори.

Про це вона заявила в інтерв'ю "Новой газете".

"Готові. Але їм не дає Росія, а мене зупиняє Україна. Але я думаю, що ми все одно зустрінемося", - сказала Савченко.

При цьому на зауваження журналіста про те, що переговори можна вести на нейтральних територіях в обхід розпорядження влади, нардеп сказала: "Ми так і робимо".

Від докладних коментарів Савченко відмовилася.

"Я вам повинна здати всі паролі-явки? Навіть не сподівайтеся. Спочатку треба зробити, а результати, якщо вони будуть, скажуть за себе. А якщо говорити наперед — то нічого не вийде".

Відео 5 найбільш резонансних заяв Надії Савченко

Нагадаємо, 7 червня депутат Верховної Ради Надія Савченко заявила, що потрібно провести прямі переговори з "ДНР" і "ЛНР". Також вона зазначила, що готова особисто проводити переговори з ватажками терористів. Після цієї заяви з Савченко зустрівся президент України Петро Порошенко. За словами нардепа, президент проти ідеї прямих переговорів Києва з бойовиками "ДНР" і "ЛНР".

Згодом Надія пояснила, що готова вести прямі переговори з ватажками "ДНР" і "ЛНР", проти яких воювала на фронті, але не з політиками "республік".

Залиште свій коментар

Вибір редакції