Савченко озвучила свою позицію з приводу вироку ГРУвцям

Вона не вважає дзеркальними свою ситуацію і справу російських військових.

Адвокат Надії Савченко Марк Фейгін оприлюднив позицію української льотчиці і депутата Надії Савченко в зв'язку з вироком українського суду для російських ГРУвців Єрофеєва та Александрова.

"Савченко не вважає свою справу і справу Єрофеєва-Александрова дзеркальними. Справи в Києві і РФ йшли паралельно, але вважати їх однаковими, як в частині обвинувачення, так і в частині винуватості в обох випадках неправильно", - написав він у Twitter.

Фейгін підкреслив, що українка була викрадена і перевезена в РФ, а російські спецназівці опинилися в Україні самі. "Це принципова різниця", - зазначив захисник.

"Як адвокат Савченко, не вважаю правильним намагатися до чогось схиляти Єрофеєва та Александрова. Питання переговорів залишимо політикам", - уклав він.

ВідеоНадія Савченко вимагає розпочати процедуру її повернення в Україну

Нагадаємо, що 22 березня російський суд прийняв рішення засудити українську льотчицю Надію Савченко до 22 років ув'язнення. Надію визнали винною за трьома статтями: за "вбивство" присудили 18 років, за "замах на вбивство мирних громадян" – 4 роки і штраф за "незаконний перетин кордону". Таким чином загалом Росія хоче, щоб Надія 22 роки відсиділа у в'язниці і заплатила 30 тисяч рублів штрафу.

Раніше повідомлялося, що російських ГРУвців ймовірно можуть обміняти на Савченко.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: