Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Савченко перед переговорами з бойовиками зустрічалася з радником СБУ Тандітом – ЗМІ

У переговорах також брав участь Володимир Рубан.

Народний депутат Надія Савченко зустрічалася з радником глави СБУ Юрієм Тандітом перед і після переговорів з ватажками терористичних організацій "ДНР" і "ЛНР".

Про це повідомляє ZN.UA з посиланням на два непов'язаних між собою джерела в Адміністрації президента і СБУ.

За словами співрозмовників видання, крім Савченко, у переговорах також брав участь керівник ГО "Офіцерський корпус" Володимир Рубан, який займається звільненням полонених.

Перша зустріч Савченко з Тандітом відбулася 6 грудня, в цей же день Рубан зустрічався з керівником центру АТО з пошуку та звільненню заручників, полковником СБУ Юрієм Качановим. Наступного дня Савченко та Рубан провели переговори з лідерами сепаратистів Олександром Захарченком та Ігорем Плотницьким. 8 грудня, після повернення з Мінська, Савченко знову зустрілася з Тандітом.

Джерела ZN.UA вважають, що Київ намагається залучити Савченко до переговорів з врегулювання конфлікту в Донбасі, але приховує це.

"Під час переговорів Савченко і Рубана з бойовиками мова йшла не стільки про звільнення заручників, скільки про шляхи врегулювання конфлікту на Донбасі. Акцент був зроблений на політичний процес", - зазначили співрозмовники видання.

Раніше Юрій Тандіт заявляв, що Савченко не узгоджувала з СБУ зустріч з бойовиками.

Відео Савченко визнала, що зустрічалася з ватажками так званих "ДНР" і "ЛНР"

Нагадаємо, 11 грудня ЗМІ повідомили про таємні переговори народного депутата України Надії Савченко із ватажками терористичних угруповань "ДНР" і "ЛНР" у столиці Білорусі Мінську. Сама політик зустріч із бойовиками коментувати відмовилася.

Своєю чергою, головний "ЛНРівець" Ігор Плотницький підтвердив, що він і очільник "ДНР" Олександр Захарченко провели зустріч з нардепом Надією Савченко, під час якої обговорювали обмін полоненими за формулою "всіх на всіх".

"Це треба сприймати правильно, треба розуміти, що весь цей процес відбувається в рамках мінських переговорів", — сказав він.

У "Батьківщині" переговори свого депутата із бойовиками назвали неприпустимими. 

Пізніше Савченко підтвердила перемовини з ватажками терористів. Вона заявила, що не побачила "чорта" у Захарченку та Плотницькому.

Відео Перемовини Савченко з сепаратистами, повернення Аделаджі та VIP-канікули депутатів – Гроші

Залиште свій коментар

Вибір редакції