Савченко попросила Мін'юст розпочати процедуру її повернення в Україну

Міністерство отримало відповідне звернення української льотчиці.

Міністерство юстиції отримало звернення від Надії Савченко, в якому вона просить розпочати процедуру її повернення в Україну. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив міністр юстиції Павло Петренко.

"Міністерство юстиції України отримало звернення від Надії, в якому вона просить розпочати процедуру її повернення в Україну. Я зроблю все можливе за міжнародними конвенціями для повернення Надії додому", - зазначив Петренко.

Савченко. Документ
facebook.com/Павло Петренко

Зазначимо, під головуванням Петренка у вівторок відбудеться Міжвідомча нарада високого рівня відносно повернення в Україну Надії Савченко. В нараді візьме участь сестра Надії, Віра Савченко.

Нагадаємо, що 22 березня російський суд прийняв рішення засудити українську льотчицю Надію Савченко до 22 років ув'язнення. Надію визнали винною за трьома статтями: за "вбивство" присудили 18 років за замах на вбивство мирних громадян – 4 роки і штраф за "незаконний перетин кордону". Таким чином в сукупності Росія хоче, щоб Надія відсиділа 22 роки у в'язниці і заплатила 30 тисяч рублів штрафу.

Дебати щодо ув'язненої Савченко ПАРЄ перенесла на четвер

Сьогодні Парламентська асамблея Ради Європи збиралася на термінове обговорення справи засудженої у Росії на 22 роки ув'язнення української льотчиці Надії Савченко. Втім питання вирішили не розглядати сьогодні. Дебати перенесли на четвер. 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: