Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Савченко повідомила СБУ деталі зустрічі із ватажками терористів - Тандіт

Виявляється, що нардеп не зобов'язана звітувати про свої дії СБУ.

Народний депутат Надія Савченко, яка у Мінську зустрілася із ватажками терористичних угрупувань "Л/ДНР", відповіла на всі запитання СБУ щодо зустрічі.

Про це в ефірі каналу "112 Україна" повідомив  радник голови СБУ Юрій Тандіт.

"Ми її детально опитали, вона відповіла на ті питання, які їй були задані і цікавили СБУ. Ми знаємо, з її слів детально про зустрічі, яка проходила в Мінську, ми знаємо, хто брав участь у цій зустрічі, як вона проходила", - сказав Тандіт.

За його словами, Савченко відповіла на всі запитання, які цікавили Службу безпеки України, однак, зауважив, що нардеп не зобов'язана звітувати перед правоохоронцями. Саме тому, наголосив Тандіт, СБУ не може вимагати у політика надання на майбутнє гарантії того, що вона буде інформувати спецслужбу про плани подібних візитів і зустрічей.

 "Гарантій ніхто не може дати. Є певна процедура. Савченко поки ще є нардепом. Нардепи, на жаль, не звітують СБУ", - уточнив Тандіт.

Нагадаємо, що після новини про перемовини Савченко із Захарченком і Плотницьким, ВО "Батьківщина" виключила нардепа зі складу своєї фракції у Верховній Раді. "Життя засвідчило, що принципи і політичні переконання Надії Савченко та "Батьківщини" не співпадають. Зокрема, "Батьківщина" виступає категорично проти будь-яких переговорів з терористами, проти амністії вбивць українців, проти легалізації бандугруповань на Донбасі", - йдеться у заяві фракції.

Залиште свій коментар

Вибір редакції