Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Савченко пояснила свою резонансну заяву про переговори з лідерами "ДНР" і "ЛНР"

Нардеп готова зустрічатися з бойовиками, з якими воювала на фронті.

Звільнена з російського полону народний депутат Надія Савченко заявила, що готова вести прямі переговори з ватажками "ДНР" і "ЛНР", проти яких воювала на фронті, але не з політиками "республік".

"Я готова говорити з тими людьми, з якими я зустрічалася в бою. Якщо я зустрічалася особисто Ігорем Теслярською, то я знаю, що з цією людиною можна говорити, тому що, принаймні, він знає, про що говорить, бо він там був. Я чула, що воював Захарченко, особисто я з ним не стикалася, але хлопці розповідали, що так, він дійсно... тобто я готова говорити про війну і про обмін полоненими з людьми, які безпосередньо знають, що таке ціна життя людини", - заявила Савченко в інтерв'ю "Радіо Свобода".

При цьому нардеп каже, що не буде вести переговори з "повпредом" "ДНР" Денисом Пушилиным, який хоче бачити себе "політиком "ДНР".

"Я не знаю, хто такий Пушилин. Так, я його бачила по російському телебаченню. Я можу зробити висновок, що це російська маріонетка. Все з того, що я бачила.... Я не хочу розмовляти з Пушилиным. Я не хочу розмовляти на "мінській майданчику". Я хочу розмовляти з людьми буквально з поля бою", - сказала Савченко.

Нагадаємо, 7 червня депутат Верховної Ради Надія Савченко заявила, що потрібно провести прямі переговори з "ДНР" і "ЛНР". Також вона зазначила, що готова особисто проводити переговори з ватажками терористів.

Після цієї заяви з Савченко зустрівся президент України Петро Порошенко. За словами нардепа, президент проти ідеї прямих переговорів Києва з бойовиками "ДНР" і "ЛНР".

"З президентом ми говорили сьогодні на цю тему. Президент дотримується тієї лінії, яку зараз озвучила СБУ, то безпосередньо обговорювати в тому контексті, як я хочу можна тільки звільнення заручників. В принципі я тільки це й збиралася обговорити", - сказала Савченко.

Відео Савченко хоче перемовин з ватажками бойовиків, щоб звільнити полонених

Залиште свій коментар

Вибір редакції