Савченко проголосить останнє слово в російському суді 3 березня

Дата публікації
Савченко проголосить останнє слово в російському суді 3 березня

Савченко скаже своє останнє слово в російському суді 3 березня / Reuters

Про це повідомив її захисник.

Українська льотчиця і депутат Надія Савченко скаже своє останнє слово в російському суді 3 березня. Про це повідомляє її адвокат Марк Фейгін.

"Вийшов від Наді з СІЗО. Погодили графік дебатів. 2 березня виступає обвинувачення, Новіков (адвокат Савченко, ред.); 3 березня Савченко, Полозов, Фейгін і останнє слово", - написав він у Twitter.

Фейгін закликав українські ЗМІ приїхати на це судове засідання і заявив, що сам проголосить викривальну промову.

"Моя промова в дебатах сторін 3 березня, перед останнім словом Савченко, стане найвагомішим викривальним спічем на адресу суду і влади", - наголосив він.

"Це буде моя головна адвокатська промова в процесі Савченко", - додав адвокат.

Українська льотчиця Надія Савченко, яка добровольцем поїхала боротися з терористами у зону АТО, в середині червня 2014 року потрапила у полон до бойовиків у Луганській області.

Слідчий комітет РФ звинувачує Надію Савченко у нібито пособництві вбивству двох і більше осіб і в незаконному перетині державного кордону. 13 липня офіційний представник СК Володимир Маркін заявив, що Надію Савченко можуть засудити до 25 років ув'язнення. За його словами, із урахуванням зібраних доказів слідчі перекваліфікували дії обвинуваченої, і тепер вона понесе відповідальність не як поплічник, а як співвиконавець вбивства.

За даними захисту, Савченко не могла бути причетною до загибелі журналістів, оскільки потрапила у полон ще до їхньої загибелі. За словами самої українки, терористи відвезли її до Луганська, а потім із мішком на голові перевезли до Красного Луча, звідки доправили до російського міста Богучар.

Із 13 грудня 2014 року льотчиця почала голодування, яке тривало 83 дні. За час голодування вона схудла на понад 20 кілограмів. 2 березня 2015 року Порошенко присвоїв льотчиці звання "Герой України". У свої 34 роки Савченко стала народним депутатом України і депутатом ПАРЄ від України.

Наступна публікація