Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Савченко розповіла адвокатам, що робити в разі її зникнення

Вона вимагає, щоб захисники зробили всі можливі заходи для встановлення її місцеперебування.

Українська льотчик і пілот Надія Савченко не змінила рішення не подавати апеляцію на вирок російського суду.

Про це йдеться в її заяві, яку сьогодні опублыкував адвокат Микола Полозов в Twitter.

"Позиція адвокатів про необхідність подання скарги для мене неприпустима", - написала українка.

Савченко також повідомила, що не змінює свого рішення про початок сухого голодування після того, як вирок набуде чинносты.

"Заперечення адвокатів мною не приймаються", - попередила військова.

"У разі мого зникнення або переривання зі мною зв'язку я вимагаю, щоб адвокати зробили цей факт публічнним і вжила всі можливі заходи для встановлення мого місцеперебування і отримання інформації про стан мого здоров'я і життя", - написала вона в заяві, датованій 28 березня 2016 року.

22 березня російський суд ухвалив рішення засудити українську льотчицю Надію Савченко до 22 років ув'язнення. Надію визнали винною за трьома статтями: за "вбивство" присудили 18 років, за "замах на вбивство" мирних громадян – 4 роки і штраф за "незаконний перетин кордону". Таким чином у сукупності Росія хоче, аби Надія відсиділа 22 роки у тюрмі і сплатила 30 тисяч рублів штрафу.

Президент України Петро Порошенко прокоментував вирок російського суду та заявив про готовність обміняти Савченко на затриманих на Луганщині співробітників ГРУ. Судовий процес у Росії глава держави назвав "ганебним судилищем" і наголосив, що Україна ніколи не визнає вироку.

25 березня Рада національної безпеки і оборони затвердила санкційний список проти осіб, причетних до незаконного засудження в Росії української льотчиці Надії Савченко та інших українців.

Залиште свій коментар

Вибір редакції