Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Савченко розповіла, навіщо їздила на окуповані території Донбасу

За словами депутата, люди незадоволені владою бойовиків.

Народний депутат України Надія Савченко їздила на окуповані території Донбасу, щоб відстежити шляхи доставки контрабанди.

Про це вона розповіла в ефірі телеканалу "112 Україна".

"Це не були нічиї запрошення, це відбувалося протягом перших трьох місяців. Я відстежувала в першу чергу шляхи контрабанди, де вони можливі, які можливі. Всю інформацію, яку я здобувала, я передавала відповідним органам", - сказала Савченко.

Народний депутат запевняє, що відстежувала настрої людей, що живуть на окупованих територіях. За її словами, вони незадоволені владою бойовиків.

"Також я дивилася на настрої людей. Людям там потрібна допомога. Зараз вони хотіли б, щоб це закінчилося, щоб війна закінчилася. Ті ж проблеми, що і у всієї України, не вистачає грошей, страшне невдоволення владою Плотницького. Владою Захарченко невдоволення менше, але і там, і там люди не бажають далі так жити", - розповіла Надія Савченко.

Колишня полонянка бойовиків і російської влади каже, що поїде скрізь, куди буде вважати необхідним, якщо це принесе користь Україні.

Нагадаємо, народний депутат України Надія Савченко, виступаючи в сесійній залі ПАРЄ, заявила, що нещодавно відвідала окуповані території і спілкувалася з людьми, які її взяли у полон.

Також вона заявляє, що змогла поспілкуватися з представниками "Д/ЛНР" настільки детально, що відчула зміну їх настроїв.

Раніше журналіст з Донецька Олексій Мацука заявив, що Савченко намагалася потрапити в Донецьк кілька тижнів тому "стежками" через Красногорівку для зустрічі з Захарченком. Савченко у відповідь спростувала його слова і заявила, що взагалі давно не була в зоні АТО.

Відео На побаченні з кремлівським в’язнем: яка насправді Надія Савченко

Залиште свій коментар

Вибір редакції