Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Савченко сьогодні проходитиме поліграф. Вимагає публічного допиту

Три тижні тому вона оголосила голодування.

Нардеп Надія Савченко, підозрювана у підготовці теракту в урядовому кварталі, сьогодні, 13 квітня, має пройти перевірку на поліграфі. За словами сестри Віри, вона вимагає, аби допит був публічним.

Про це повідомляє ТСН. Ранок.

Вона хоче, щоб була здійснена щонайменше відеотрансляція, якщо журналістів не пустять на саму процедуру. Минулого четверга із Савченко вже зустрічалися експерти, аби за допомогою детектора перевірити, чи справді вона разом із поплічниками планувала підірвати Верховну Раду, чи лише грала на камеру. Перший етап Савченко пройшла успішно - психологічний та фізичний стан підозрюваної експертів задовольнив. Та свідчити арештантка відмовилася. Її адвокат пояснив це тим, що вони досі не отримали матеріали кримінальних проваджень. Нині Савченко, яка три тижні тому оголосила голодування, перебуває у СІЗО.

Відео Надія Савченко вимагає, аби допит на поліграфі був публічним

Підозрювана у підготовці теракту в урядовому кварталі, сьогодні має пройти перевірку на детекторі брехні. Надія воліє щонайменше відео-трансляції, якщо журналістів не пустять на саму процедуру. Минулого четверга із Надією Савченко вже зустрічалися експерти, аби за допомогою детектора перевірити: чи справді вона разом із поплічниками планувала підірвати Верховну Раду, чи лише грала на камеру. Перший етап Савченко пройшла успішно.

Надія Савченко вимагає, аби допит на поліграфі був публічним

Нагадаємо, 22 березня Верховна Рада зняла із Савченко недоторканність і схвалила притягнення до кримінальної відповідальності й арешт.

Залиште свій коментар

Вибір редакції