Савченко умила всіх. Російські експерти спрогнозували, як Кремль поверне Надію

Адвокат української льотчиці говорить про вже існуючу домовленість щодо звільнення Надії.

Тему звільнення Надії Савченко цього тижня порушували у Кремлі щонайменше двічі - міністр закордонних справ Німеччини і держсекретар США. Крім того, один з адвокатів Надії повідомив, що конкретна домовленість вже існує, йдеться у сюжеті ТСН.Тиждень.

"З моїх джерел виходить, що домовленість вже є. Якщо у нас є конкретна обіцянка Путіна щодо визначеної дати обміну або звільнення Савченко, що це здійсниться, - це вже щось. Я сподіваюсь, що така обіцянка насправді була", - розповів адвокат Ілля Новиков.

Експерти прогнозують, що Путін прагне виторгувати за волю Савченко - зняття санкцій для Росії. "Звичайно, вони хочуть продати її свободу якомога дорожче. Логіка бандита, який взяв заручника і, зрозуміло, не відпустить його, перш ніж не будуть виконані його умови. Думаю буде помилування", - зазначив російський сатирик Віктор Шендерович.

"Затягнутися це може надовго. Тому що піддаватися і прогинатися на сухе голодування Надії Савченко влада не буде. Прискорювати процес ніхто не буде. Але очевидно, що і померти Надії не дадуть і буде вжито усіх заходів, аж до примусового годування", - вважає російський журналіст Аркадій Бабченко.

ВідеоЯк повернути додому Савченко і чому великий торг за її волю починається лише зараз

Тим часом приклад боротьби офіцера Савченко у неволі стає безпрецедентним у світовій історії. Навіть відомі росіяни пропонують його розглядати на уроках військових вишів.

"Савченко умила всіх. Сила і переконливість її поведінки, звичайно, гідні того, щоб розглядали її як зразок поведінки солдата і офіцера, який потрапив у полон", - розповів російський публіцист і журналіст Олександр Невзоров.

"Ця в'язниця і це свавілля щось таке відкрили у цій дівчинці, що нам залишається захоплюватися і вірити в неї. Вона офіцер української армії і високо тримає цю військову честь офіцера", - наголосила російська акторка Лія Ахеджакова.

Тих росіян, які так думають - одиниці. Для більшості - Савченко винна. А будь-які пікети на її підтримку жорстоко придушують. Останній спротив за українку Надію вчергове завершився арештом двох москвичів.

Кореспондент ТСН Валентина Мудрик

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: