Савченко наживо вигукнула нардепам: "Ба-бах!" під час виступу Луценка в Раді

Дата публікації
Перегляди
18к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Савченко наживо вигукнула нардепам: "Ба-бах!" під час виступу Луценка в Раді

Фото: УНІАН

У парламенті розглядають питання про притягнення нардепа до кримінальної відповідальності та її арешт.

У ці хвилини у Верховній Раді відбувається розгляд питання про притягнення до кримінальної відповідальності, зняття недоторканності та арешту народного депутата Надії Савченко. Під час виступу генерального прокурора Юрія Луценка мали продемонструвати 20-хвилинне відео, але виникла затримка. У цей момент Савченко крикнула: "Ба-бах!". Після того в залі пролунав сміх.

Зазначимо, що після звинувачень у підготовці теракту в парламенті Савченко зняла іронічне відео. Спочатку на чорному тлі з'являється напис "Зала Верховної Ради" і малюнок парламенту. Далі в кадрі з'являється Надія Савченко на тлі порожньої сесійної зали. Нардеп стоїть сувора, в чорному одязі, руки склала одна на одну. Камера приближує її обличчя.

"Ба-бах! Що, вср*лися?!", - каже Савченко на тлі музики.

Далі знову з'являється чорне тло і напис: "Надія Савченко. Депутат від народу".

Це відео вже стало мемом, з'явилося чимало пародій на нього та коубів.

Під час виступу Луценка Савченко демонстративно стала перед ним і слухала, що він говорить. Потім повернулася на своє місце. Відео в парламенті так і не вдалося запустити, тож генпрокурор продовжив свою доповідь. Після того - запитання нардепів. Самій Савченко дадуть для виступу 15 хвилин. Голосування за зняття недоторканності, притягнення її до кримінальної відповідальності та арешт відбудеться приблизно після 13:00.

Нагадаємо, Савченко інкримінують взаємодію із ватажками бойовиків, змову із Володимиром Рубаном, який уже під арештом, та підготовку теракту у Верховній Раді. Його метою, за версією Генпрокуратури, було фізичне знищення керівництва держави та захоплення влади. Про це йдеться в сюжеті програми ТСН.Ранок.

Савченко визнала, що причетна до вивезення зброї з окупованих територій та розмов про організацію терактів. Але назвала це власною спецоперацією.

Із 40-сторінковим поданням Генпрокуратури щодо притягнення до кримінальної відповідальності та арешту Савченко можна ознайомитися на ТСН.ua за цим посиланням.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
18к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація