Савченко заповнила усі документи, необхідні для передачі в Україну – адвокат

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Українка повільно відходить від сухого голодування. 

Незаконно ув'язнена українська льотчиця Надія Савченко заповнила усі документи на екстрадицію та відмовилася визнавати свою провину. Про це заявили її адвокати.

За словами юриста Марка Фейгіна, українка погодилася сплатити штраф нібито за незаконне  перетинання кордону, однак наполягає, що її вивезли із території України.

"При заповненні документів Надія ніде не визнала своєї провини. Проте, вона згодна оплатити штраф в 30 тисяч рублів, призначений їй судом за нібито незаконне перетинання кордону, але при цьому вона вказала, що була незаконно вивезена з території України", - наводить цитату захисника агенція "Інтерфакс".

Інший адвокат – Микола Полозов – заявив про те, що Савченко почувається краще, однак повільно відновлюється після сухого голодування.

"Зустрівся з Надією Савченко в СІЗО. Відчуває вона себе вже краще, скаржиться тільки, що після сухого голодування повільно відновлюється", - написав він.

Полозов додав, що Надія Савченко не знала про затримання її сестри Віри у Росії і була обурена через цей інцидент. Вона написала письмову заяву з цього приводу, у якій вказала, що оголошення Віри Савченко у розшук – "кричущий злочин російської системи правосуддя проти сестер Савченко".

Адвокат додав, що наступного разу зустрінеться із українкою у її день народження – 11 травня.

Нагадаємо, що засуджена у Росії до 22 років колонії українка Надія Савченко розглядається як єдиний варіант обміну на затриманих російських спецпризначенців Алєксандра Алєксандрова і Євгєнія Єрофєєва.

Зазначимо, що російські військові Олександр Александров і Євген Єрофеєв визнані винними у вчиненні низки кримінальних злочинів на території України. Їх  засуджено до 14 років із конфіскацією майна. Також зауважимо, що під час телефонної розмови Петро Порошенко закликав Володмира Путіна звільнити Савченко. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції