Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Савченко заявила про сексуальне домагання начальника штабу військової частини

У парламенті розглядають питання про притягнення нардепа до кримінальної відповідальності та її арешт.

Під час засідання парламентського регламентного комітету, де розглядають питання про притягнення нардепа Надії Савченко до кримінальної відповідальності та її арешт, сама Савченко заявила, що свого часу до неї сексуально домагався начальник штабу військової частини.

"До мене сексуально домагався начальник штабу військової частини, де я служила. Мені було 22-23 роки. Наразі він є Героєм України. Коли він мене ізводив, будучи майором, прапорщик запропонував: напиши маляву, що ти агент СБУ", - сказала Савченко, яку цитує "Українська правда".

Нагадаємо, Савченко інкримінують взаємодію із ватажками бойовиків, змову із Володимиром Рубаном, який уже під арештом, та підготовку теракту у Верховній Раді. Його метою, за версією Генпрокуратури, було фізичне знищення керівництва держави та захоплення влади. Про це йдеться в сюжеті програми ТСН.Ранок.

Савченко визнала, що причетна до вивезення зброї з окупованих територій та розмов про організацію терактів. Але назвала це власною спецоперацією.

Із 40-сторінковим поданням Генпрокуратури щодо притягнення до кримінальної відповідальності та арешту Савченко можна ознайомитися на ТСН.ua за цим посиланням.

ВідеоРегламентний комітет розгляне питання зняття недоторканості Савченко

Савченко інкримінують взаємодію із ватажками бойовиків, змову із Володимиром Рубаном, який уже під арештом, та підготовку теракту у Верховній Раді. Його метою, на думку ГПУ, було фізичне знищення керівництва держави та захоплення влади. Савченко визнала причетність до вивезення зброї та розмов про організацію терактів, але назвала це власною спецоперацією.

Регламентний комітет розгляне питання зняття недоторканості Савченко

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції