Савченко заявила, що не буде в опозиції до Зеленського

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Вона вважає його програму гарною і планує її підтримувати.

Народний депутат України Надія Савченко повідомила, що не планує ставати в опозицію до новообраного президента Володимира Зеленського.

Про це вона заявила журналістам в кулуарах парламенту 23 квітня.

"Я побачила, що всі старі сили політичні вміють працювати тільки так: або домовилися і в коаліції, або не домовилися і в опозиції. Без домовленостей. Я не буду ставати в опозицію, тому що мені вистачило прочитати програму кандидата. Багато пунктів, це ті пункти, які я заявляла ще три роки тому", - розповіла Савченко.

За її словами, це стосується законів про народовладдя, про референдуми, а також питання приналежності народові України всіх її надр.

"Я побачила в програмі Зеленського те, що повинно бути. Я вважаю, що це потрібно підтримати", - наголосила вона.

Водночас, Савченко підкреслила, що буде ставити в опозицію, якщо буде якесь конкретне питання, в якому потрібна буде дискусія.

Нагадаємо, народного депутата Надію Савченко та колишнього керівника організації "Офіцерський корпус" Володимира Рубана, яких підозрюють у підготовці масштабного теракту у Києві, звільнили з-під варти 16 квітня. Броварський міжрайонний суд відпустив Надію Савченко, оскільки термін її арешту сплив. Перед цим судді не подовжили їй запобіжний захід.

Савченко звинувачують у підготовці масштабного теракту проти керівництва країни з метою державного перевороту. Голосувати проти Савченко депутатів переконало 30-хвилинне відео. На ньому вона разом зі своїм спільником Володимиром Рубаном у деталях планують терористичну атаку із тисячами жертв у Києві.

ВідеоПрокуратура повторно проситиме арештувати Савченко і Рубана

Суд відпустив підозрюваних у підготовці масового теракту, оскільки термін їхнього арешту сплинув, а нового клопотання від прокурорів про продовження запобіжного заходу не надійшло. За гратами Надія Савченко та Володимир Рубан провели понад рік. Їм інкримінують вчинення дій з метою насильницького повалення конституційного ладу. Слідчі доводять, що Рубан намагався ввезти зброю з окупованого Донбасу, яку Савченко потім мала використати для теракту під куполом Верховної Ради.    

Прокуратура повторно проситиме арештувати Савченко і Рубана

Залиште свій коментар

Вибір редакції