Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
#SaveOlegSentsov: у всьому світі люди вийшли на демонстрації із вимогою звільнити Олега Сенцова

Акції відбулися як в Європі, так і в Америці.

У всьому світі тисячі людей зібралися на демонстрації, щоб вимагати звільнення українського політв'язня Олега Сенцова, який голодує вже 21 день.

Демонстрації відбулися у Брюсселі, Вашингтоні, Відні, Празі, Парижі, Мюнхені, Тбілісі, Ризі та багатьох інших містах.

Із закликом звільнити Сенцова виступили і російські діячі культури, зокрема відомий режисер Андрій Звягінцев. В рамках акції #SaveOlegSentsov вони читали розповіді українського режисера.

Нагадаємо,  25 серпня 2016 року українського режисера Олега Сенцова засудили загалом до 20 років ув'язнення у колонії суворого режиму. Йому інкримінували в Росії підготовку до здійснення терористичних актів у Сімферополі, Севастополі та Ялті. 14 травня 2018 року Сенцов оголосив безстрокове голодування. Єдиною умовою його припинення є звільнення всіх українських політв'язнів, які перебувають на території РФ.

Як повідомлялося, ув’язненому Сенцову розпочали проводити підтримувальну терапію. Його сестра вважає це ознакою того, що справи зі здоров’ям Олега кепські. Такого ж висновку дійшли в експертній раді лікарів Європейської клініки лікування печінки "Регенерація". Повідомляється, що у нього вже почали випадати зуби.

Через це по світу прокотилася акція на підтримку Сенцова. 

ВідеоУ містах Європи та України відбулися акції на підтримку Олега Сенцова

За півгодини небайдужі до долі бранців зберуться в столиці Сполучених Штатів - Вашингтоні. Згодом - у Нью-Йорку та Сан-Франциско. На всі акції учасники, окрім плакатів із прізвищами політв'язнів, приносять символічну червону картку Кремлю. 

У містах Європи та України відбулися акції на підтримку Олега Сенцова

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції