СБУ допитує свого підполковника, якого ФСБ затримала за шпигунство

Чоловік повернувся в Україну і вже дає свідчення.

Співробітник СБУ Юрій Іванченко, якого затримали ФСБ на території Росії, повернувся в Україну і дає свідчення. Про це розповів голова СБУ Василь Грицак, повідомляє Українська правда.

"Його затримано співробітниками служби, зараз відбуваються допити", – повідомив він.

"Підкреслимо, що підполковник давно перебував у полі зору внутрішньої безпеки СБ України. У травні минулого року йому було скасовано допуск до державної таємниці за службові порушення, а у грудні рішенням керівництва його вивели у розпорядження", - зауважив Грицак.

За його словами, Іванченко просився виїхати до Росії нібито для відвідин хворої родички, але такого дозволу не отримав.

"Тому він вирушив до РФ несанкціоновано, що є грубим порушенням. Після перетину кордону Іванченко був затриманий представниками російської спецслужби", - розповів голова СБУ.

Грицак наголосив, що жодних спеціальних завдань Іванченко не отримував. "Ніхто, ні з яким завданням його до Росії не відправляв", - заявив керівник української спецслужби.

Нагадаємо, що у ФСБ РФ заявили про викриття співробітника української контррозвідки. Повідомлялося, що підполковника СБУ Юрія Іванченка затримали 26 березня. Він прибув до Росії під приводом візиту до родичів.

31 березня у Службі безпеки України підтвердили інформацію про затримання її співробітника російською спецслужбою.

СБУ спростувала інформацію російської ФСБ про затримання українського контррозвідника

Підполковник Юрій Іванченко, який поїхав у Росію до родичів, працював поза штатом СБУ та допуску до державної таємниці не мав. Він написав рапорт, що виїжджає, а його не задовольнили: силовикам їздити до Росії заборонено. Тож Іванченко перетнув кордон на свій страх і ризик, де й потрапив до рук спецслужб. ФСБ навіть показала відео Іванченка і поквапилася заявити, що він - шпигун одночасно СБУ та ЦРУ. 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: