СБУ допитує свого підполковника, якого ФСБ затримала за шпигунство

Чоловік повернувся в Україну і вже дає свідчення.

Співробітник СБУ Юрій Іванченко, якого затримали ФСБ на території Росії, повернувся в Україну і дає свідчення. Про це розповів голова СБУ Василь Грицак, повідомляє Українська правда.

"Його затримано співробітниками служби, зараз відбуваються допити", – повідомив він.

"Підкреслимо, що підполковник давно перебував у полі зору внутрішньої безпеки СБ України. У травні минулого року йому було скасовано допуск до державної таємниці за службові порушення, а у грудні рішенням керівництва його вивели у розпорядження", - зауважив Грицак.

За його словами, Іванченко просився виїхати до Росії нібито для відвідин хворої родички, але такого дозволу не отримав.

"Тому він вирушив до РФ несанкціоновано, що є грубим порушенням. Після перетину кордону Іванченко був затриманий представниками російської спецслужби", - розповів голова СБУ.

Грицак наголосив, що жодних спеціальних завдань Іванченко не отримував. "Ніхто, ні з яким завданням його до Росії не відправляв", - заявив керівник української спецслужби.

Нагадаємо, що у ФСБ РФ заявили про викриття співробітника української контррозвідки. Повідомлялося, що підполковника СБУ Юрія Іванченка затримали 26 березня. Він прибув до Росії під приводом візиту до родичів.

31 березня у Службі безпеки України підтвердили інформацію про затримання її співробітника російською спецслужбою.

ВідеоСБУ спростувала інформацію російської ФСБ про затримання українського контррозвідника

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: