Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
СБУ готує допит футболістів, які виграли "сепаратистський" турнір у Лондоні

У "чемпіонаті світу" серед невизнаних держав переміг угорський клуб Karpatalja.

Участю футбольної команди Karpatalja в так званому "чемпіонаті світу" серед невизнаних держав і регіонів зацікавилися працівники Служби безпеки України. Слідчі обіцяють зібрати інформацію про турнір, а також допитати гравців, котрі брали в ньому участь, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

"Служба безпеки України перевіряє інформацію стосовно участі у так званому чемпіонаті зареєстрованих у Закарпатській області осіб. За попередніми даними, які ще уточнюються, кілька таких осіб брали участь у турнірі. Очікується повернення учасників заходу для опитування про участь", - повідомили в СБУ.

Раніше міністр закордонних справ Павло Клімкін через соцмережі запропонував зустріти спортсменів на та з'ясувати, хто їх підтримує та фінансує. Це сталося після того, як 10 червня в Лондоні відбувся "чемпіонат країн невизнаних держав і територій", на якому перемогла команда Karpatalja. Гравці, більшість із яких мають угорські паспорти, використали символіку з контурами Закарпатської області та угорський прапор.

ВідеоСБУ зацікавилася закарпатською командою, яка взяла участь у чемпіонаті сепаратистів

10 червня в Лондоні відбувся Чемпіонат невизнаних держав та територій. Закарпатська "Картапаля", що угорською перекладається як "Підкарпаття", змагалася з гравцями з Північного Кіпру, Абхазії та самопроголошених "ЛНР" і "ДНР". Гравці, більшість із яких мають угорські паспорти, використовують символіку з контурами Закарпатської області та угорський прапор. 

СБУ зацікавилася закарпатською командою, яка взяла участь у чемпіонаті сепаратистів

Залиште свій коментар

Вибір редакції