Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
СБУ назвала "прикрими маніпуляціями" заяви Білецького про підготовку вбивств лідерів "Нацкорпусу"

СБУ назвала "прикрими маніпуляціями" заяви Білецького про підготовку вбивств лідерів "Нацкорпусу"

Депутат заявив, що замовником цього є оточення президента.

Заяви лідера партії "Національний корпус" Андрія Білецького про нібито підготовку фізичного знищення лідерів цієї організації викликають подив. Про це йдеться в офіційній заяві Служби безпеки України, котру сам депутат обвинуватив у підготовці до цих злочинів.

"Дуже прикро, що народний депутат України, лідер "Нацкорпусу" Андрій Білецький дає можливість маніпулювати собою. Ми з нетерпінням очікуємо оприлюднення хоч якихось конкретних даних, на яких базуються ці надзвичайно серйозні звинувачення", - зауважили в СБУ.

Відео Непокору поліції та хуліганство закидають двом представникам Нацкорпусу

Їх затримали вихідними у Черкасах під час сутичок із поліцією. А у вівторок - обиратимуть запобіжний захід. У суботу в середмісті активісти Національного корпусу намагалися прорватися до Петра Порошенка, який саме перебував у Черкасах, і розпитати про розслідування корупційного скандалу в оборонці.  

Непокору поліції та хуліганство закидають двом представникам Нацкорпусу

Там також наголосили, що відповіді в цій ситуації має надати Державне бюро розслідувань. "Служба офіційно звертається до ДБР України зареєструвати відповідне кримінальне провадження", - наголосили в СБУ.

Раніше Білецький заявив, що заступник голови СБУ Віктор Кононенко нібито за наказом президента Петра Порошенка готує вбивства лідерів "Нацкорпусу" та громадської організації "Національні дружини". Депутат заявив, що "замовлення" вже надійшло через посередників до кримінальних кіл Дніпропетровської області. Заяв до силових структур із цього приводу політик не подавав.

Залиште свій коментар

Вибір редакції