Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
СБУ опублікувала аудіозапис у справі підозрюваного в шпигунстві полковника ВСУ Без'язикова

У запису СБУ міститься розмова Бе'язикова з його начальником з позивним "63-ій", яку він нібито проводив 5 вересня 2014 року.

Служба безпеки України опублікувала аудіозапис розмови телефоном начальника розвідувального відділу штабу управління 8 Армійського корпусу сухопутних військ ЗСУ полковника Івана Без'язикова.

Про це повідомляє СБУ.

У розмові Без'язвиков приймає інформацію від ще одного інформатора про пересування ВСУ в районі населеного пункту Андріївка. Ця розмова проводилася 30 серпня 2014 року.

У запису СБУ міститься розмова Без'язикова з його начальником з позивним "63-ій", яку він нібито проводив 5 вересня 2014 року.

Служба безпеки України затримала полковника Збройних сил України Івана Безъязыкова за підозрою у співпраці зі спецслужбами Російської Федерації. Також йому було оголошено підозру у скоєнні злочину. 13 грудня суд почав обирати підозрюваному запобіжний захід.

Без'язиков – кадровий офіцер Збройних сил України, керівник розвідки колишнього восьмого армійського корпусу ЗСУ, розформованого у березні 2015 року. За словами дружини Без'язикова Маргарити Кушнировой, її чоловік був полонений 16 серпня 2014 року.

5 липня 2016 р. ввечері Без'язиков був звільнений з полону бойовиків.

Відео Іван Без'язиков проведе два місяці під вартою

Залиште свій коментар

Вибір редакції