Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
СБУ опублікувала розмову лідера "Азову-Крим"  Краснова із куратором із РФ

Вони розмовляли про російську шпигунку Коледу. 

Служба безпеки України оприлюднила телефонну розмову між лідером цивільного корпусу "Азов-Крим" Станіславом Красновим та його неназваним російським куратором.

Відео з'явилося на офіційному каналі Служб безпеки у YouTube. 

В одній із розмов Краснов нібито розмовляє із росіянином про 22-річну громадянку РФ Марію Коледу, яка виконувала завдання спецслужб для дестабілізації ситуації у південних областях України та була СБУшниками затримана ще у квітні 2014 року.

Краснов із співрозмовником говорять про те, з якого номеру дзвонили росіянці, а куратор твердив, що її "конкретно взяли" і хтось міг її "злити". 

Напередодні СБУ оголосила, що затриманий лідер цивільного корпусу "Азов-Крим" Станіслав Краснов був агентом російської ФСБ і готував теракти в Україні. А його дівчині Оксані інкримінують незаконне носіння, зберігання і передачу вибухових речовин та пристроїв за попередньою домовленістю з групою осіб.

1 березня їх обох доправили до Шевченківського суду Києва - для обрання запобіжного заходу. Краснов заявив, що його протягом 7-8 годин били під час затримання.

Залиште свій коментар

Вибір редакції