Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
СБУ провела обшук у квартирі Рубана

У ЗМІ показали протокол обшуку квартири Рубана. 

Учора, 8 березня, коли був затриманий керівник Центру визволення полонених "Офіцерський корпус" Володимир Рубан, у його квартирі СБУ провела обшук.

Про це розповіла дружина Рубана, пише «Сегодня».

"Вчора, 8-го березня, близько 11 години ранку до мене почали ломитися в квартиру семеро чоловіків. Виламували двері - мені довелося відкрити. Майор юстиції Микола Побережняк сказав, що у них немає постанови суду на обшук, однак сказав, що вони мають право це робити по 233 частина третя - без санкції суду ", - сказала вона.

Також видання опублікувало протокол обшуку квартири Рубана. 

СБУ провела обшук у квартирі Рубана. протокол_2
Сегодня

СБУ провела обшук у квартирі Рубана. протокол_1
Сегодня

СБУ провела обшук у квартирі Рубана. протокол_3
Сегодня

СБУ провела обшук у квартирі Рубана. протокол_4
Сегодня

СБУ провела обшук у квартирі Рубана. протокол_5
Сегодня

СБУ провела обшук у квартирі Рубана. протокол_6
Сегодня

Нагадаємо, керівника Центру визволення полонених "Офіцерський корпус" Володимира Рубана затримали на лінії розмежування в зоні проведення антитерористичної операції. Затримання Володимира Рубана підтвердила волонтер Гайде Різаєва. Посилаючись на джерела в українських спецслужбах, вона написала в Facebook, що парламентера затримали в районі Майорська під Горлівкою. Сьогодні, 9 березня, Рубану повідомили про підозру. У документі йдеться про підготовку замаху на президента України Петра Порошенка та низку перших осіб держави в Києві. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції