Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
СБУ відмовилася "розсекретити" справу Рубана для журналістів – ЗМІ

Лист від правоохоронців отримала "Українська правда".

Служба безпеки України відповіла відмовою на журналістський запит щодо справи керівника "Офіцерського корпусу" Володимира Рубана. Правоохоронці не вважають за можливе поділитися з пресою інформацією, котра є в розпорядженні слідчих, повідомляє Українська правда.

У відповіді за підписом речниці відомства Олени Гітлянської пояснюється, що відомості досудового розслідування можна розголошувати лише з письмового дозволу слідчого або прокурора і в тому обсязі, в якому вони визнають можливими. "З огляду на зазначені правові обмеження запитувані відомості наразі не може бути надано", – наголосили в СБУ.

Журналісти письмово просили повідомити, чи проводилися обшуки в інших фігурантів справи, зокрема помічника нардепа Надії Савченко, яким є їхній юридичний статус, як було визначено потенційні мішені терористів тощо.

ВідеоРечниця Савченко заявила, що нардеп не отримувала повістки від СБУ щодо справи Рубана

Під час опису зброї, яку минулого тижня намагався завезти в Україну Володимир Рубан, зайнявся один з боєприпасів, про це пише "Українська правда". На відео з місця події видно, що горіти починає раптово, а люди у паніці розбігаються. Тим часом СБУ викликала Савченко, але вона виїхала закордон.

Речниця Савченко заявила, що нардеп не отримувала повістки від СБУ щодо справи Рубана

Залиште свій коментар

Вибір редакції