СБУ взялася за записи розмови Медведчука з Сурковим: обіцяє вивчити, чи є там кримінальні правопорушення
Відбулася вона ще у 2014-му, утім записи з’явилися лише сьогодні.

Служба безпеки України вивчає оприлюднені записи розмови Медведчука з колишнім помічником Путіна Владиславом Сурковим.
Про це йдеться 25 лютого у сюжеті ТСН.19:30.
Відбулася вона ще у 2014-му, утім записи з’явилися лише сьогодні. Український народний депутат говорив з кремлівцем про постачання електроенергії до окупованого Криму та обмін полоненими на Донбасі. Чи справді голоси належать Медведчуку та Суркову й чи є там кримінальні правопорушення – СБУ обіцяє вивчити.
У Верховній раді за ініціативи першого заступника парламентської фракції "Слуга народу" Олександра Корнієнка уже виступили за створення тимчасової слідчої комісії. Самі ж ані Медведчук, ані Сурков коментувати записи розмови поки відмовляються.
Відео Новини України: СБУ вивчає оприлюднені записи розмови Медведчука з колишнім помічником Путіна
Служба безпеки України вивчає оприлюднені записи розмови Медведчука з колишнім помічником Путіна Владиславом Сурковим. Відбулася вона ще у 2014 році, утім записи з’явилися лише сьогодні. Український народний депутат говорив з кремлівцем про постачання електроенергії до окупованого Криму та обмін полоненими на Донбасі. Чи справді голоси належать Медведчуку та Суркову й чи є там кримінальні правопорушення – СБУ обіцяє вивчити.

Нагадаємо, 19 лютого РНБО ухвалила рішення про застосування санкцій проти 19 юридичних та 8 фізичних осіб. Зокрема, санкції будуть застосовані до голови політради партії "ОПЗЖ" Віктора Медведчука та його дружини Оксани Марченко. Санкції накладаються на все майно та активи, які є у підпорядкуванні Медведчука та його дружини. Також РНБО ухвалила рішення про повернення у власність держави частини нафтопродуктопроводу "Самара - Західний напрямок", оскільки нею володіє компанія "ПрикарпатЗахідтранс", яку пов'язують з Медведчуком.
Раніше, 2 лютого Зеленський увів у дію рішення РНБО про застосування санкцій проти депутата від "Опозиційної платформи - За життя" Тараса Козака та 8 компаній, які є засновниками телеканалів "112 Україна", "ZIK" і "NewsOne". Через санкції ці телеканали припинили мовлення в Україні.