Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
СБУ заборонила російському журналісту в'їзд до України на п’ять років

За словами Виноградова, його рано-вранці зняли з поїзда.

Журналісту російського агентства "РІА Новости" Захару Виноградову заборонили в’їзд до України.

Про це повідомила на своїй сторінці у Facebook речниця СБУ Олена Гітлянська.

"5 листопада 2017 року Службою безпеки України прийнято рішення щодо заборони в’їзду в Україну громадянину РФ Захару Виноградову терміном на 5 років", - зазначила вона.

За словами Гітлянської, СБУ ухвалює рішення про заборону в’їзду в Україну іноземцям або особам без громадянства відповідно до ст. 13 Закону України «Про правовий статус іноземців та осіб без громадянства» в інтересах забезпечення національної безпеки України.

"Рішення про заборону в’їзду в Україну приймається, якщо є наявність достатньої інформації, отриманої в установленому законом порядку, про факт вчинення нею суспільно небезпечного діяння, незалежно від території його вчинення, яке суперечить інтересам забезпечення безпеки України, попередження, виявлення, припинення та розкриття якого віднесено до компетенції СБ України", - додала вона.

5 листопада 2017 року Службою безпеки України прийнято рішення щодо заборони в’їзду в Україну громадянину РФ Захару Вино...

Опубликовано Гітлянськой Оленой 7 ноября 2017 г.

Своєю чергою сам Виноградов розповів, що його о 7-й ранку зняли з поїзда Москва - Одеса в Конотопі під час перевірки документів.

"Причина рішення невідома. Зворотний поїзд буде о 18 годині, до цього часу я буду перебувати тут (в Конотопі. - прим. ред.). Зараз готують документи", - розповів він, пише "РІА Новости".

Нагадаємо, раніше Служба безпеки України о четвертій ранку випровадила додому чергового кремлівського пропагандиста. Кореспондента російського каналу НТВ В'ячеслава Немишева затримали напередодні ввечері в середмісті столиці. Цьому посприяв небайдужий киянин, який побачив, що людина з московським акцентом на Бесарабці їсть київський торт і при цьому щось коментує на телекамеру.

Залиште свій коментар

Вибір редакції