СБУ заборонила в'їзд до України іноземним депутатам, які відвідали окупований Крим

На півострові незаконно перебували чотири громадяни Сербії та один громадянин Чехії. 

Служба безпеки України ухвалила рішення про заборону в'їзду в Україну терміном на п'ять років низці іноземних політиків, які прибули до Криму на запрошення окупаційної "влади". 

Про це повідомила речниця силового відомства Олена Гітлянська.

За її словами, СБУ перевірила інформацію щодо перебування у Криму політиків з європейських та інших країн, які прибули на запрошення окупаційної влади "святкувати" третю річницю псевдреферендуму. 

"З'ясувалось, що на території АР Крим незаконно перебувають чотири громадяни Сербії та один громадянин Чехії", - вказує прес-секрктар Служби безпеки. 

Силовим відомством було ухвалене рішення про заборону їм в'їзду до на п'ять років. Натомість інформація щодо громадян України у цій делегації наразі не підтвердилась. 

Нагадаємо, раніше ЗМІ повідомляли, що до окупованого Криму нібито прибула делегація політиків з Європи та України з триденним візитом. 

Першими до Сімферополя прибули представники Сербії та Чехії. Серед них – депутати сербського парламенту від радикальної партії Міловат Боїч і Дубравко Боїч, член президії цієї партії Олександр Шешель, сербський письменник і політолог Срджа Трифковіч, а також член палати депутатів чеського парламенту Ярослав Голік. 

ВідеоСБУ перевіряє інформацію про візит українських політиків до Криму

Залиште свій коментар