Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
СБУ займатиметься економічною контррозвідкою навіть після створення Нацбюро фінбезпеки - Грицак

Частина повноважень, однак, перейде новій структурі.

Після створення Національного бюро фінансової безпеки частина повноважень СБУ перейде новій структурі, однак не економічна контррозвідка.

Таку думку висловив голова Служби безпеки Василь Грицак в інтерв'ю агентству "Інтерфакс".

"У разі прийняття закону і створення цього органу, звичайно, якась частина повноважень перейде їм. Але, я переконаний, що за Службою безпеки залишаться питання захисту об'єктів критичної інфраструктури, тобто, економічна контррозвідка", - сказав Грицак.

Він додав, що вже зараз СБУ набагато менше займається злочинами з економічною складовою, адже ці справи розглядаються низкою інших органів.

"Ми цікавимося питаннями, пов'язаними, наприклад, з тим, в якому стані дамба Київської ГЕС, якої якості і звідки завозяться ТВЕЛи для атомних електростанцій, - це те, чим повинна займатися економічна контррозвідка", - зазначив голова СБУ.

Як відомо, уряд планує створити новий правоохоронний орган - Національне бюро фінансової безпеки. Головним завданням діяльності органу стане відлучення Генпрокуратури, СБУ, НАБУ та поліції від фінансових справ і впливу на бізнес та економіку.

Залиште свій коментар

Вибір редакції