Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
СБУ займеться "журналістами" зі списку "Миротворця", які шпигують проти України - Тандит

Проте притягнути до відповідальності зловмисників мають не зараз, а "коли прийде час".

Служба безпеки України перевіряє інформацію, опубліковану в списках сайту "Миротворець", і притягне до відповідальності тих, хто шпигує проти України, заявив радник голови СБУ Юрій Тандит.

"Ми дуже стримано поставились до того, що напередодні, тиждень тому, опублікував портал цю інформацію", - заявив Тандит в ефірі 5 каналу.

Однак в СБУ вивчають список Миротворця і планують притягнути до відповідальності тих журналістів, кого буде викрито в праці не на користь України. "Цю інформацію ми перевіряємо і ми займаємося цими списками. Я не про все можу говорити. Але повірте, що ті, хто прикривається посвідченнями журналістів і діє на користь сусідньої держави і порушує закони, м'яко кажучи, шпигує проти нашої держави, коли прийде час, будуть притягнуті до відповідальності", - наголосив Тандит.

Нагадаємо, раніше український ресурс "Миротворець" опублікував список журналістів, які отримали "акредитацію" для роботи на окупованих територіях Донецької області у так званому міністерстві інформації "ДНР". Повідомляється, що за інформацією бойовиків дозвіл на роботу було видано 7901 співробітникові ЗМІ, українські активісти вказують на дані 4068.

Українські і зарубіжні представники ЗМІ заявили про невдоволення публікацією відомостей про "акредитації".

Про рішення закрити онлайн-ресурс працівники сайту оголосили 13 травня через негативну реакцію представників ЄС та українського Омбудсмена Валерії Лутковської на оприлюднення даних журналістів. На захист сайту стали глава МВС Арсен Аваков та заступник міністра у справах окупованих територій Георгій Тука.

Залиште свій коментар

Вибір редакції