Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
СБУ зірвала можливе створення "Запорізької народної республіки"

З'їзд хотіли провести екс-соціалісти, які перебувають в орбіті Віктора Медведчука.

У Запоріжжі правоохоронці зірвали сепаратистський форум. Зранку працівники СБУ провели серію обшуків в організаторів з'їзду, учасники якого збиралися вимагати для регіону особливий статус, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

У квартирах та офісі організаторів вилучено оргтехніку та системні блоки. Чотирьох осіб на чолі з колишнім нардепом від Соцпартії Сергієм Кузьменком доправили в обласне управління СБУ для спілкування зі слідчими.

За інформацією ТСН, організатором з'їзду є об'єднання "Соціальне Запоріжжя", що має тісні зв'язки з Віктором Медведчуком. Члени цієї організації неодноразово виїжджали за кордон для зустрічей з ідеологами "Українського вибору".

В СБУ інформацію щодо обшуків у лідерів "Соціального Запоріжжя" підтвердили, але від коментарів відмовились.

На форум було запрошено близько тисячі осіб. Як повідомили джерела ТСН, кожному учаснику масовки обіцяли 200 гривень. Але грошей не дали – на початку з'їзду оголосили, що захід скасовано, про час та місце його проведення повідомлять пізніше.

Більшість людей, які прийшли на форум, не знали, які саме питання мали там обговорюватися. Про "спеціальний правовий режим Запорізької області", за який мали голосувати, раніше не чули.

Наразі спецслужби перевіряють, чиїми грошима мали розраховуватися з людьми.

У жовтні повідомлялося, що у Запоріжжі знайдена катівня – точна копія слідчого ізолятора СБУ. Злочинці обладнали приміщення, аби дискредитувати правоохоронців.

ВідеоУ Запоріжжі зірвали форум, де мали обговорювати спеціальний статус регіону

Залиште свій коментар

Вибір редакції