Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
СБУ звинуватила газету "Вести" у сепаратизмі і брудному фінансуванні

СБУ розраховує на справедливе рішення суду, щодо реєстрації газети. 

СБУ зафіксувала підтримку газетою "Вести" сепаратизму і "брудного" фінансування, у зв'язку з чим розраховує на справедливе рішення суду. Про це заявив голова СБУ Валентин Наливайченко.

За словами глави відомства, СБУ розраховує, що суд прийме справедливе рішення щодо скасування реєстрації газети "Вести".

За даними спецслужби, друковане видання продовжує публікувати матеріали, які підтримують сепаратизм, а також має нелегальні джерела фінансування.

"Ми сподіваємося на справедливе рішення суду", - сказав глава СБУ Валентин Наливайченко на засіданні парламентського комітету з протидії корупції в середу, говорячи про розгляд позову про скасування реєстрації газети "Вести".

Нагадаємо, окружний адмінсуд Києва наприкінці березня 2015 року відновив виробництво у справі, в якій прокуратура столиці вимагає закрити газету "Вести" та журнал "Вести.Репортер".

Як сказано в позовній заяві, така вимога викликана публікацією цілого ряду статей, "спрямованих на порушення територіальної цілісності держави Україна"".

Залиште свій коментар

=

Вибір редакції