СБівець Пісний, якого Парасюк вдарив ногою, програв суд своєму кривднику

Справа стосувалася захисту честі та гідності.

Сьогодні, 17 лютого, Жовківський районний суд Львівської області відмовив у задоволенні позову працівника СБУ Василя Пісного до нардепа Володимира Парасюка. Про це депутат повідомив на своїй сторінці у соцмережі.

У грудні 2015 року Пісний поскаржився до суду через інтерв'ю нардепа газеті, СБівець стверджував, що цей матеріал шкодить його честі, гідності та діловій репутації, вимагав спростування неправдивих відомостей та відшкодування моральної шкоди. Суд відмовив Пісному у повному обсязі.

 

Пісний подав до суду, бо виявляється, що я образив його честь і гідність. Пісний програв цей суд, бо не можна відстоювати те, чого в нього немає.

Опубликовано Володимиром Парасюком 17 февраля 2016 г.

Водночас, як відомо, ГПУ відкрила справу щодо побиття Володимиром Парасюком Василя Пісного на засіданні комітету ВР. Як згодом розповідав нардеп, щодо нього відкрито чотири кримінальних справи. Адвокат нардепа запевняв, що Парасюк вдарив Пісного у стані афекту.

За що отримав депутатською ногою по голові Василь Пісний

Сьогодні депутатськими бійками в Україні вже нікого не здивуєш. Тож в українській політиці з'являються нові тренди. Спершу Кужель отримує по голові пляшкою, а потім Парасюк продемонстрував усій країні удар з ноги. Замах ногою на Василя Пісного став топ-новиною тижня. Як виправдовує себе нардеп Володимир Парасюк та за що саме отримав на горіхи Пісний - розбиралися журналісти.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: