Ще один аргумент для перезавантаження ДБР: Зеленський прокоментував обшуки у "правої руки" Труби

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Сьогодні депутати мають проголосувати за закон про вдосконалення роботи Бюро.

Президент України Володимир Зеленський закликав депутатів Верховної Ради проголосувати за законопроєкт щодо вдосконалення роботи Державного бюро розслідувань (ДБР).

Так глава держави відреагував на обшуки у колишнього начальника головного слідчого управління Генпрокуратури Ігоря Щербини, якого Зеленський назвав "правою рукою" директора ДБР Романа Труби.

"Права рука" директора ДБР підозрюється в отриманні хабаря у розмірі $150 000. Ще один аргумент на користь необхідності перезавантажити керівництво Бюро. Ця інституція створювалась як незалежна та об'єктивна. Шкода, якщо ці добрі наміри не справдяться", – написав президент України у своєму Telegram-каналі.

"Закликаю народних депутатів підтримати важливі поправки та загалом законопроект № 2116 щодо вдосконалення роботи Державного бюро розслідувань", – додав він.

Раніше повідомлялося, що Національне антикорупційне бюро України проводить обшуки за місцем роботи та проживання колишнього начальника головного слідчого управління Генпрокуратури Ігоря Щербини. Слідчі дії пов’язані з можливим отриманням неправомірної вигоди в розмірі 150 тисяч доларів США.

Працівники НАБУ вилучили гроші та візитки, в яких Щербина називається співробітником ДБР, хоча в реальності ним не є. Журналісти зауважують, що директор ДБР Роман Труба є кумом Щербини та працював під його керівництвом, коли протягом 2014-2015 років той очолював головне слідче управління ГПУ. Теперішній керівник ДБР був тоді заступником Щербини.

Відео "Трубу прорвало": записи нібито звіту очільника ДБР Андрію Богдану оприлюднили в інтернеті

Створений лише учора Телеграм-канал виклав записи, в яких керівник ДБР рапортує перед головою Офісу президента Андрієм Богданом, обіцяє йому зробити пріоритетною справу Петра Порошенка. А також дає команду призупинити обшуки у Приватбанку та НБУ на час візиту місії МВФ. Ще в одному фрагменті Трубі радять не перейматись справами Майдану.  

"Трубу прорвало": записи нібито звіту очільника ДБР Андрію Богдану оприлюднили в інтернеті

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції