Добродомов знявся з виборів на користь Гриценка

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Рішення політик назвав "надважливим".

Кандидат у президенти України Дмитро Добродомов оголосив про своє зняття з виборів на користь Анатолія Гриценка. Про це він заявив у ЦВК.

"Переконаний, що Анатолій Гриценко вийде у 2 тур", - наводить слова Добродомова "Українська правда".

Напередодні кандидат у президенти опублікував спільне фото із Гриценком і пообіцяв  завітати до ЦВК. 

Друзі! Прийняв для себе надважливе рішення! Сьогодні о 17.00 планую заїхати у ЦВК. Запрошую представників ЗМІ.

Опубліковано Dmytro Dobrodomov Четвер, 7 березня 2019 р.

7 березня є останнім днем, коли кандидати можуть відкликати свою кандидатуру. Наступного дня, 8 березня, ЦВК затвердить остаточний список кандидатів на майбутніх президентських виборах. 

Раніше на користь Гриценка зняв свою кандидатуру і чинний мер Львова Андрій Садовий. Про відмову від участі у виборах заявив і журналіст Дмитро Гнап. "Знявся" і заступника командира Сил спецоперацій Сергій Кривонос. Він заявив, що за нинішніх умов міняти головнокомандувача в Україні недоречно. Кандидат у президенти України та лідер партії "Наші" Євген Мураєв, натомість, зняв свою кандидатуру на користь голови партії "Опозиційний блок" Олександра Вілкула.

ВідеоСадовий підтримав Гриценка і зняв свою кандидатуру з виборів-2019

Львівський очільник спершу повідомив про своє рішення однопартійцям і - каже - вони поставилися до нього з розумінням. Садовий підкреслив - його крок не означає "безумовної підтримки" Гриценка. Вже у понеділок Садовий пропонуватиме їм зустрітися і підписати публічну угоду про основні принципи, які стосуються оборони, безпеки і боротьби з корупцією.

Садовий підтримав Гриценка і зняв свою кандидатуру з виборів-2019

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції