Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Ще один політик просить Зеленського повернути йому українське громадянство

Два роки тому Артеменку заборонили в'їзд до України.

Колишній народний депутат Андрій Артеменко звернувся з листом до президента Володимира Зеленського з проханням повернути йому громадянство України. Нині він перебуває за кордоном, бо на батьківщину в'їзд йому заборонений.

У листі, який розмістило видання Liga.net, Артеменко зазначає, що екс-президент Петро Порошенко порушив конституційні права і свободи громадянина України, позбавляючи його громадянства.

"Названий указ має виключно політичний мотив і вибірковий характер щодо мене", - заявляє Артеменко.

Він також назвав дії влади морально-політичним тиском за висловлені ним ідеї і спробою перешкоджання його депутатській діяльності.

лист Артеменка про громадянство_1
Liga.net
лист Артеменка про громадянство_2
Liga.net
лист Артеменка про громадянство_3
Liga.net
лист Артеменка про громадянство_4
Liga.net

Нагадаємо, 2017 року тодішній президент України Петро Порошенко своїм указом позбавив громадянства Андрія Артеменка. Нардеп Олег Ляшко написав тоді у Facebook, що причиною було те, що депутат ще 2005 року отримав громадянство Канади. ЗМІ також повідомляли, що Артеменко був одним із авторів так званого "мирного плану", у якому надаються пропозиції щодо того, як президент США Дональд Трамп міг би зняти санкції з Росії. Зокрема, пропонувалося здати Крим в оренду Росії на 50 чи 100 років.

Перед цим про відновлення громадянства України Зеленського попросив екс-президент Грузії та колишній голова Одеської облдержадміністрації Міхеіл Саакашвілі.

Залиште свій коментар

Вибір редакції