Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Ще одне порушення РФ: Євросоюз засудив побудову Керченського мосту

На континенті нагадали, що Крим залишається невід’ємною частиною України.

Росія вкотре порушила міжнародні норми побудовою та відкриттям без згоди України мосту через Керченську протоку. На цьому наголошується в оприлюдненій Брюселем заяві ЄС з приводу останніх подій в анексованому Криму.

"Російська Федерація побудувала Керченський міст до Кримського півострова без згоди України. Це є ще одним порушенням суверенітету та територіальної цілісності України Росією. Будівництво мосту спрямовано на подальшу примусову інтеграцію незаконно анексованого півострова до Росії та його ізоляцію від України, частиною якої Крим залишається. Також міст обмежує прохід суден через Керченську протоку до українських портів Азовського моря", - ідеться в заяві.

ВідеоРосіяни планують запустити рух по автомобільній частині так званого "Кримського мосту"

Про залізничне сполучення мова ще не йде. Цієї ночі поїде лише легковий транспорт. Вантажівки змушені почекати, поки російські фахівці дадуть висновок, що це безпечно для самої споруди. Кримський міст росіяни почали проектувати та споруджувати одразу ж після анексії півострова. Спочатку його вартість оцінювали в 25 мільярдів рублів, за 4 роки проект подорожчав у десять разів.

Росіяни планують запустити рух по автомобільній частині так званого "Кримського мосту"

У ЄС нагадали, що Крим надалі сприймається у світі винятково складовою частиною України. "Європейський Союз і надалі засуджує незаконну анексію Криму та Севастополя Росією і не визнає цього порушення міжнародного права", - наголошується в документі.

Як повідомлялося, 15 травня президент Росії Володимир Путін особисто відкрив міст, який з'єднує Росію з анексованим Кримом. Прокуратура Автономної Республіки Крим встановила, що Росія завдала екологічної шкоди Україні будівництвом мосту, порушивши правила екологічної безпеки. Розмір збитків сягає 10 млрд гривень.

Залиште свій коментар

Вибір редакції