Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Ще трошки потерплю": Саакашвілі відреагував на небажання прикордонників пускати його в Україну

Заборона на в'їзд діє до 2021 року.

Колишній президент Грузії та екс-очільник Одеської облдержадміністрації Міхеіл Саакашвілі вирішив відкласти своє повернення до України після заяви Державної прикордонної служби, в якій політику нагадали про заборону в'їзду до 2021 року.

"Поки Порошенко президент, я і не очікував від Прикордонної служби іншої відповіді. Нічого, ще трошки потерплю після стількох місяців очікування", – написав Саакашвілі у Facebook увечері 22 квітня.

Нагадаємо,Саакашвілі позбавили громадянства наприкінці липня 2017 року, коли він був за межами України. Згодом він перетнув польсько-український кордон.Суд визнав Саакашвілі винним у незаконному перетині кордону.  У Державній прикордонній службі наголосили, що політик порушив міграційне законодавство України і буде депортований до країни попереднього перебування.  Раніше повідомлялося, що Саакашвілі повернеться в Київ у квітні нинішнього року. Потім він пояснив, що зробив таку заяву, бо розраховував, що президент України Петро Порошенко не потрапить до другого туру виборів. 21 квітня Саакашвілі звернувся до глави СБУ для повернення в Україну і заявив, що вже купив квиток.

ВідеоСаакашвілі закликав Порошенка повернути йому український паспорт до кінця виборів-2019

Про це екс-президент Грузії та колишній голова Одеської області сказав у відеозверненні, яке опублікував у себе в Facebook. За словами політика, його позбавили громадянства з порушенням українського законодавства, адже він не був громадянином будь-якої іншої країни.  

Саакашвілі закликав Порошенка повернути йому український паспорт до кінця виборів-2019

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції