Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Щит Європи: Климпуш-Цинцадзе заявила, що Україна є форпостом західної цивілізації

Для нас Європа – це не географічна приналежність, - переконана посадовець.

Україна сьогодні є щитом Європи, форпостом західної цивілізації.

Про це сказала віце-прем'єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе, - повідомляє Урядовий портал.

"Для нас Європа – це не географічна приналежність, не просто вільний простір і добробут чи навіть набір стандартів. Це наш свідомий вибір, за який ми дуже гірко заплатили і продовжуємо платити – ціною життів Героїв Небесної сотні і наших захисників на сході України", – наголосила віце-прем'єр-міністр.

 

Вона висловила вдячність урядам і народам Європи за їхню політичну, технічну, фінансову і моральну підтримку в цей складний для нашої держави період. Водночас, Климпуш-Цинцадзе вважає, що для успіху в нових геополітичних реаліях Україна потребує єдності всередині країни, спільної відповідальності, підтримки суспільства та підзвітності йому влади всіх рівнів, а також надійності в очах наших європейських партнерів.

Віце-прем'єр зазначила, що запровадження безвізового режиму є надзвичайно важливим, але далеко не заключним кроком України на шляху європейської інтеграції.

графік отримання безвізу, інфографіка
ТСН.ua

"З 11 червня зможемо вільно подорожувати Європою, а попереду в нас – вільний рух товарів, послуг, капіталів – виконання амбітних цілей Угоди про асоціацію між Україною та ЄС", – сказала вона.

Нагадаємо, у середу, 17 травня, відбулося історичне підписання угоди про безвізовий режим України та ЄС. У Страсбурзі, Франція, урочисто підписали фінальний документ голова Європейського парламенту Антоніо Таяні і представник Мальти, як країни, що наразі головує в ЄС. За процедурою спостерігав президент України Петро Порошенко.

Залиште свій коментар

Вибір редакції