Що продемонстрував Глобальний саміт миру: Зеленський нагадав, які заяви лунали на форумі (відео)

Що продемонстрував Глобальний саміт миру: Зеленський нагадав, які заяви лунали на форумі (відео)

Володимир Зеленський нагадав головні заяви учасників Саміту миру в Швейцарії / Фото: Associated Press

Український президент наголосив, що для відновлення справжнього миру потрібна єдність світу.

За тиждень, який минув після ініційованого Україною Саміту миру у Швейцарії, підсумкове комюніке цього представницького міжнародного форуму підтримали ще шість нових учасників. 

Про це в неділю, 23 червня, повідомив президент Володимир Зеленський. 

Цього дня в його Telegram-каналі з’явилося відео, в якому український лідер нагадав, які заяви лунали від учасників цього міжнародного форуму, що представляли усі частини світу.

Що продемонстрував Глобальний саміт миру: які заяви лунали на форумі

Що продемонстрував Глобальний саміт миру: які заяви лунали на форумі

У ролику продемонстровано фрагменти із виступів, у яких учасники саміту одностайно підтримували Україну та заявляли про необхідність досягнення справедливого миру на основі міжнародного права. 

У коментарі до цього відео президент Зеленський наголосив, що для України важливо, щоб “кожна частина світу, кожна країна та кожен лідер, які поважають міжнародне право, могли проявити себе у наближенні миру та відновленні повної дієвості цілей і принципів Статуту ООН”. 

“Перший Саміт миру показав, що відновити всі аспекти безпеки та справжній мир можливо. Але для цього потрібна єдність світу. Працюємо заради такої єдності. Дякую всім, хто допомагає!” - написав Зеленський. 

Нагадаємо, нещодавно до підсумкового комюніке Глобального саміту миру приєдналися острівні держави Барбадос і Республіка Маршаллові Острови.

Читайте також:

Повʼязані теми:

Наступна публікація